DJ TEAM

Eventy i muzyka na imprezy

- DJ na event

Szukasz DJ na event lub imprezę rodzinną?, to dobrze trafiłeś. Jako jedyny DJ, na życzenie Państwa Waszą imprezę zagram i poprowadzę z uroczą wokalistką, która zaśpiewa dla Państwa i Waszych gości największe polskie i światowe przeboje. To jedyny taki  DJ Kamel , dla którego muzyka nie zna granic i wokalista, która zaśpiewa na żywo Wasze ulubione przeboje. Nie zwlekaj!!! DJ lub DJ z wokalem na Twojej imprezie  - niesamowite wrażenia i pewność, że Wasza impreza pozostanie na dłłłuuugo w pamięci Państwa i Waszych gości. 

 

Prowadząc imprezę i event pełnię również rolę wodzireja. Postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie imprezy. Do każdego  eventu przygotowuje się indywidualnie, bo nie da się ukryć - każde wesele jest inne. A dobra zabawa, to odpowiednia oprawa muzyczna.

Dlaczego

DJ KAMEL?

Muzyka na wesele – orkiestra weselna czy DJ?

Znaną prawdą jest, że dobra muzyka to 80% powodzenia wesela. Najlepszy zespół weselny czy wodzirej nic jednak nie zdziała jeżeli goście nie będą skorzy do zabawy.

czytaj więcej ›

Sprzęt którym

dysponuję

czytaj więcej ›

Biura DJ Kamel w Polsce

:::Biura DJ Kamel w Polsce:::
Biuro we Wroclawiu czynne: poniedzialek-czwartek ul. Włodkowica 1, Wrocław

Biuro w Warszawie czynne: piatek-sobota ul. Racławicka 99 (Forty Mokotowskie - www.op1.pl)

Skontaktuj się:

skype:
limaka

tel:
00 48 501 448 598


lub poprzez formularz: formularz kontaktowy

Współpracowałem z wieloma klubami i firmami w Polsce i na świecie (Radio Bar, Manana Cafe, praca w USA dla sieci hoteli Four Seasons i na statkach pasażerskich Carnival
Cruise Line). ››


Kamil Andrzejewski
djkamel.pl