O MNIE

 

 

 

 

Potrafię rozruszać każdą imprezę

 

 

Potrafię rozruszać każdą imprezę niezależnie od wieku gości. Przez wiele lat zdołałem wyrobić sobie markę ambitnego a przede wszystkim profesjonalnego prezentera i wodzireja.

 

Oprawa muzyczna traktuję swoją pracę jako wyzwanie w uzyskaniumaksymalnego zadowolenia swoich klientów, nie zapominając o tym, że muzyka to moja pasja, która ma wspierając dobrą atmosferę i niepowtarzalny klimat każdego przyjęcia. Traktując indywidualnie potrzeby i oczekiwania każdego zapewniam niepowtarzalny klimat wszystkich uroczystości.

Ze swojej strony mogę zaoferować doskonałą zabawę w zakresie muzyczno-merytorycznym, 

którą wspiera całe zaplecze elementów takich jak: wieloletnie doświadczenie, profesjonalne nagłośnienie, sprzęt oświetleniowy, bogata płytoteka, miła aparycja, idealny kontakt prowadzącego z gośćmi. 

Jestem otwarty na współprace z organizatorami uroczystości, proszę pamiętać, ze wszystko zależy od Państwa pomysłowości.

DJ Kamel posiada 15-letnie doświadczenie w tworzeniu imprez i prowadzeniu szkoleń interpersonalnych. Imprezy i szkolenia odbywają się w wielu miejscach (statki, schroniska, zamki, łąki) w kraju i za granicą. Oferujemy nowoczesne scenariusze imprez, wykwintny catering i wspaniałą zabawę. Naszym atutami są kreatywny zespół ludzi, rzetelność i profesjonalizm współpracujących z nami osób. Dzięki naszym unikalnym pomysłom każde spotkanie będzie wyjątkowe.

 

 

Dlaczego

DJ KAMEL?

Muzyka na wesele – orkiestra weselna czy DJ?

Znaną prawdą jest, że dobra muzyka to 80% powodzenia wesela. Najlepszy zespół weselny czy wodzirej nic jednak nie zdziała jeżeli goście nie będą skorzy do zabawy.

czytaj więcej ›

Sprzęt którym

dysponuję

czytaj więcej ›

Biura DJ Kamel w Polsce

:::Biura DJ Kamel w Polsce:::
Biuro we Wroclawiu czynne: poniedzialek-czwartek ul. Włodkowica 1, Wrocław

Biuro w Warszawie czynne: piatek-sobota ul. Racławicka 99 (Forty Mokotowskie - www.op1.pl)

Skontaktuj się:

skype:
limaka

tel:
00 48 501 448 598


lub poprzez formularz: formularz kontaktowy

Współpracowałem z wieloma klubami i firmami w Polsce i na świecie (Radio Bar, Manana Cafe, praca w USA dla sieci hoteli Four Seasons i na statkach pasażerskich Carnival
Cruise Line). ››


Kamil Andrzejewski
djkamel.pl