TEAM BULDING

Krav Maga szkolenie

Obok  roztaczał się park, codzienna trasa wielu ludzi z domu do pracy,

pokonywali ją bez zmrużenia oka nie zastanawiając się nad tym, co może się zdarzyć… wydawało się, że te kilka metrów z klatki do auta pozostawionego na parkingu nie przysporzy trudności… wsiadała do windy, gdy nagle, ktoś …

Napad na bank szkolenie

Celem szkolenia jest uzyskanie przez pracowników placówek bankowych wiedzy ...Nabycie wiedzy o symptomach mogących poprzedzać napad rabunkowy,  symulacji  napadu na bank z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych środków samoobronny.

Samoobronna Hinduska

Samoobrona Hinduska ma na celu obronę przed fizycznym atakiem przeciwnika, jak się bronić, jak zachować spokój i rozwagę.

Kontrolowany upadek z helikoptera

Naszym kursantom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas szkolenia. Loty śmigłowcami, jakie wykorzystujemy, są w pełni bezpieczne, co poświadczone jest regularnymi kontrolami w autoryzowanym serwisie producenta maszyn i podczas szkolenia.

Gra Miejska po Czarnobylu

Jaka to będzie gra i z czym zmierzą się gracze zależy wyłącznie od Twojej pomysłowości. ... Jest wiele powodów dla których, warto zorganizować grę miejską. ...akcji, z którymi dobrze się rozumiesz i wiesz, że możesz na nich polegać wiemy tylko my i Ty.

Akcja ratunkowa z użyciem helikoptera

Nasz helikopter cieszy się przeogromnym zainteresowaniem na każdym eventu, głównie dlatego, że służy jako maszyna ratująca życie podczas akcji . Kolejka osób, która chce polecieć w górę i przeżyć akcję ratowniczą.

Pamiątkowa fotka z kokpitu imponuje każdemu.

Szkolenie praktycznej jazdy

Ćwiczone są najbardziej typowe sytuacje drogowe  na nawierzchniach śliskich. Celem podstawowym kursu jest podniesienie poziomu kwalifikacji kierowców w aspekcie bezpieczeństwa jazdy. Ćwiczenia praktyczne oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie. Trzeba jej doświadczyć na własnej skórze. Z doświadczenia wiemy, że uczestników przechodzą podczas motoryzacyjnego wydarzenia przysłowiowe ciarki – w najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa.

 

Kurs zjazdu alpinistycznego

Szkolenie jedno dniowe uwzględniające specyfikę pracy na wysokości podczas imprez integracyjnych. Przeznaczone jest zarówno dla osób indywidualnych jak i pracowników firm branży outdorowej. Osoby biorące udział w szkoleniu mają możliwość nabycia umiejętności i poznania patentów stosowanych we wszystkich firmach organizujących imprezy integracyjne. Certyfikat ukończenia szkolenia z wyszczególnieniem trenowanych umiejętności wystawiany przez licencjonowanego instruktora Polskiego Związku Alpinizmu może być kluczem do drzwi niejednej firmy tej branży.

Budowanie rzeźby firmowej

Corporate collecting firmowe dzieło sztuki. Dla jednych są elementem budowania wizerunku, dla innych to prawdziwe zaangażowanie w promocję sztuki.

Ratownictwo z użyciem masek tlenowych

Na każdym kursie nurkowania musisz zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami Nurkowanie to bardzo przyjemny sport i w zasadzie dość prosty. Istnieją specjalne preparaty do smarowania szkieł maski. Aby nurek mógł oddychać powietrzem z butli, musi być ono podawane pod ciśnieniem.

Zbuduj sobie malucha

warkot silnika bezbłędnie rozpozna każdy w wieku 30+ – charakterystyczny głośny turkot o jasna oznaka tego, że mamy do czynienia z kultowym samochodem osobowym Fiatem 126 , lepiej znanym jako poczciwy Maluch. Wielu z nas wspomina go z łezką w oku jako swój pierwszy samochód.  Na naszych polskich ulicach nadal od czasu do czasu można spotkać malucha, które są świetnymi samochodami miejskimi – wszędzie się zmieszczą, mało palą.

Dlaczego

DJ KAMEL?

Muzyka na wesele – orkiestra weselna czy DJ?

Znaną prawdą jest, że dobra muzyka to 80% powodzenia wesela. Najlepszy zespół weselny czy wodzirej nic jednak nie zdziała jeżeli goście nie będą skorzy do zabawy.

czytaj więcej ›

Sprzęt którym

dysponuję

czytaj więcej ›

Biura DJ Kamel w Polsce

:::Biura DJ Kamel w Polsce:::
Biuro we Wroclawiu czynne: poniedzialek-czwartek ul. Włodkowica 1, Wrocław

Biuro w Warszawie czynne: piatek-sobota ul. Racławicka 99 (Forty Mokotowskie - www.op1.pl)

Skontaktuj się:

skype:
limaka

tel:
00 48 501 448 598


lub poprzez formularz: formularz kontaktowy

Współpracowałem z wieloma klubami i firmami w Polsce i na świecie (Radio Bar, Manana Cafe, praca w USA dla sieci hoteli Four Seasons i na statkach pasażerskich Carnival
Cruise Line). ››


Kamil Andrzejewski
djkamel.pl